KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Tüm politikalarımızın temeli çevreye ve insan olan saygı taahhüdümüzdür. Kalite politikamızda bu temel ilkeden hareketle oluşturulmuştur.

İş mükemmelliği esasına dayanan süreçlerimizde toplam kaliteye yönelik sıkı taahhütler oluşturarak hareket ediyoruz. Çevreyi korumak amacı ile yürüklükteki tüm düzenlemelere yüksek kalite standartları ile karşılık veriyoruz.

Uluslararası yüksek kalite standartlarının yanı sıra sektörümüzde daha iyi çalışmamızı sağlayacak farklı tüm kalite süreçlerini de kendimize adapte ediyoruz. Kendimizi, iş yapış şeklimizi, çalışmalarımızı sürekli denetleyerek daha “iyi nasıl yaparız” sorusunun yanıtını arıyoruz. Kendi üretimlerimiz olsun dışarıdan temin ettiğimiz hammadde veya parçalar olsun sıkı şekilde kontrol edilerek kullanıyor ve nihai üründe en yüksek kaliteyi hedefliyoruz.

Alanında yetkin uzmanlarımız her zaman gereksinimlere uygun ve gelecekteki ihtiyaçlara yönelik tasarımlar üzerinden çalışır. Bu şekilde sorunsuz şekilde çalışan geri dönüşüm makina ve tesisleri sunmayı başarıyoruz.

Bilgili, alanında tecrübeli, sürekli olarak kendini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapan mühendislerimiz, uzmanlarımız ve diğer çalışanlarımız ile yüksek kaliteli iş süreçleri sunduğumuz keyifli bir ekibimiz vardır. Ekibimiz ile her zaman sundukları çözümlerin müşterilerimize maksimum değer katması için çalışır. Bu amaçla da satış öncesinden sonrasına kadar tüm süreçler boyunca müşterilerimiz ile yakın temasta olup her alanda yüksek kalite standartlarından yararlanıp yararlanmadıklarını kontrol ediyoruz. Bu süreçte aldığımız tüm geri bildirimler bizim kendimizi geliştirmemiz için vazgeçilmeze unsurlarımız arasında yer alır. Çünkü asıl olan bizim için kaç müşteriye hizmet verdiğimiz değil müşterilerimize nasıl hizmet verdiğimizdir.