HAKKIMIZDA

Plastik Geri Dönüşümünde
İleri Teknoloji & Yüksek Verimlilik

İş mükemmelliği esasına dayanan süreçlerimizde toplam kaliteye yönelik sıkı taahhütler oluşturarak hareket ediyoruz. Alanında yetkin uzmanlarımız ile her zaman gereksinimlere uygun ve gelecekteki ihtiyaçlara yönelik tasarımlar üzerinden çalışıyoruz. Bu şekilde sorunsuz şekilde çalışan geri dönüşüm makina ve hatlar üretmeyi başarıyoruz.

Değerlerimiz;

  • Çalışma Anlayışı,
  • İletişim Anlayışı,
  • Sorumluluk Anlayışı,
  • Doğaya ve İnsana Saygı Anlayışımız

VikoTech Makine olarak şimdiki ve gelecekteki tüm bu sorunları göz önünde bulundurarak alanında uzmanlaşmış, yüksek deneyimli ekip arkadaşlarımız ile plastik geri dönüşüm makineleri ve tesisleri imalatı hizmetleri sunuyoruz. Kuruluş amacımız çevreye ve insana saygı, dünyaya güzel bir gelecek bırakmak olmuştur. Bu amaç çerçevesinde diğer ana odak noktamıza ise müşterilerimize olan saygımızı koyduk. Yüksek müşteri memnuniyetine olan inancımız da hizmet verdiğimiz tüm bu yıllar boyunca artarak devam etmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak amacı ile kendimizi geliştirmeye adadık. Yüksek performanslı makinelerin yanı sıra sorunsuz şekilde çalışan tesisler imal ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Gezegenimizde gittikçe büyüyen çöp yığınları ve denizlerimizin kirliliği ile mücadele etmek için kendimizi plastik geri dönüşüm alanında uzman ve öncü bir firma olmaya adadık. Gezegenimizin kaynaklarının sınırlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de hammaddelerin ne kadar dikkatli kullanması gerektiğinin de her zamankinden daha fazla önemli hale geldiğinin farkındayız. Değişime öncülük eden firmamız sürdürülebilir plastik işlemeye önemli katkı sağlayacak makine ve tesisler sunarak çalışır.

Sürdürülebilir ekonominin bir parçası olarak, teknolojimiz ve fikirlerimiz ile plastik endüstrisinde, hem ulusal hem de uluslararası alanda öncü bir firma olma yolunda hareket ediyoruz.

 

 

 

MİSYON

Geri dönüşüm teknolojisinde çevre ve sağlığına duyarlı ileri mühendislik çalışmalarını yürütmek, sektörde yenilikçi makineler üretip sürdürülebilir sistemler tasarlayarak daha iyi bir gelecek için çalışmak

VİZYON

Ulusal ve uluslararası alanda müşterilerimizin farklı geri dönüşüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunmak, doğa ve insan dostu sürdürülebilir tesisler inşa ederek bu alanında en fazla değeri üreten şirket olmak